Finančná odmena – TIPÉR

DAJTE NÁM TIP NA NEHNUTEĽNOSŤ A ZAROBTE SI !

Pomôžte nám pri hľadaní nehnuteľností pre našich klientov… a ZÍSKAJTE ODMENU MIN. 200€ za každý tip.

Kto je to Tipér a čo je TIPÉRSTVO ?

Tipér je osoba, ktorá má kontakt na inú osobu – záujemcu, ktorá potrebuje realitnú alebo finančnú službu. Tipér vie o niekom blízkom či známom, kto predáva byt, dom alebo pozemok. Ak sa tipérovi páči práca našej realitnej kancelárie alebo našej činnosti v regióne pod Tatrami, odporučí – teda pošle kontakt našej spoločnosti záujemcovi. Tipér teda priamo sprostredkuje kontakt na niekoho, kto práve predáva alebo sa chystá predávať nehnuteľnosť a hľadá realitnú kanceláriu. A to je tipérstvo.

A čo má z toho Tipér ?

Tipér si takouto formou môže jednorazovo alebo aj pravidelne jednoducho privyrobiť! Predávajúcemu pomôžeme s predajom, zabezpečíme kompletné realitné služby a Tipéra odmeníme bez jeho väčšej námahy.

Ako to funguje ?

1. TIP

Pravdepodobne poznáte vo svojom okolí niekoho, kto predáva nehnuteľnosť. Spravíte prvý kontakt medzi našou Realitnou kanceláriou a záujemcom. Ak sa so záujemcom dohodneme na predaji cez našu RK, stanete sa tipérom tohto obchodu.

2. PREDAJ

Celý predaj a prezentáciu nehnuteľnosti zabezpečí naša Realitná kancelária. Od tvorby foto & video záznamov, cez online marketing, po platenú inzerciu. Samozrejmosťou pri predaji sú aj služby autorizovaného advokáta.

3. ODMENA

Po úplnej realizácii – teda úspešnom predaji a úhrade služby, získavate nárok na tipérsku odmenu. Tá sa pohybuje približne vo výške 10% z dohodnutej odmeny za realitné služby, teda v odmene od 200€ za TIP.

Neváhajte a píšte nám na: reality@podtatrami.sk